Zegarek dla Panny Młodej

2015-08-06

Coraz więcej panien młodych wybiera zegarek jako jeden z dodatków do sukni ślubnej. Dobrze dobrany zegarek ślubny powinien być subtelny oraz nie rzucać się w oczy. Tutaj pojawia się pytanie, jaki zegarek będzie najodpowiedniejszy dla panny młodej?

Przede wszystkim powinien być niewielki. Zegarek z dużą tarczą, choćby był bardzo elegancki, raczej nie będzie pasował do sukni ślubnej. Bardzo dobrym wyborem są małe zegarki z na delikatnych bransoletkach. Taki zegarek tylko podkreśli ślubną stylizację, nie przyćmiewając jej innych elementów. Jeśli nie lubisz zegarków na bransoletkach, dobrym pomysłem będzie założenie zegarka na wąskim skórzanym pasku w kolorze bieli.

Ślubny czasomierz nie musi być koniecznie w kolorze białym. Bardzo dużą popularnością wśród przyszłych panien młodych cieszą się zegarki srebrne oraz zegarki w delikatnych, kremowych barwach.

 

zegarek na ślubślub i wesele

                                                          https://www.flickr.com/photos/125349110@N05/16933242021/

 

Warto pamiętać o tym, że nasz ślubny zegarek będzie mógł nam służyć jako dodatek do wieczorowych kreacji, dlatego polecamy delikatne eleganckie zegarki damskie, które będą nie tylko świetnym dopełnieniem naszego ślubnego wizerunku, ale również gustownym dodatkiem do sukni wieczorowych.

 

zegarek dla Panny Młodejzegarek dla Pani Młodej

                                                                                         https://www.flickr.com/photos/bellafaye8/11208773826/in/album-72157632949045749/

 

 

 

 

 

 

This page uses cookie files to provide its services in accordance to Cookies Usage Policy.
Zamknij
pixel